Wypożyczalnia samochodów Deltacamper

Wypożyczalnia kamperów Deltacamper stworzyła swoją ofertę w oparciu o nowoczesne i bezpieczne samochody z zabudową firmy Forster. Bezkompromisowa jakość materiałów i dbałość o szczegóły, zostały osadzone na sprawdzonych rozwiązaniach Fiata Ducato. Wszystkie samochody są nowe i doskonale wyposażone, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Planujesz oryginalne Wakacje?

Marzy ci się wspaniały i niezapomniany urlop i szukasz alternatywy dla zaplanowanych wyjazdów z biurem podróży?

Planując wspólny wyjazd z rodziną może warto pomyśleć o czymś bardziej oryginalnym niż kurort nad morzem? Zamiast stresować się rezerwacją odpowiedniego noclegu, możesz zainwestować w prawdziwą przygodę! Wyobraź sobie, że możesz podróżować w sposób niezależny i od początku do końca samodzielnie decydować o całym wyjeździe. Dzięki wypożyczalni kamperów Deltacamper Ty i Twoja rodzina spędzicie niezapomniane wakacje w luksusowym samochodzie kempingowym. Wystarczy zapoznać się z ofertą naszej wypożyczalni, zarezerwować najlepsze dla Twoich potrzeb auto i rozpocząć wymarzony urlop beztrosko podróżując z Deltacamper po Polsce i Europie.

Wyposażenie oferowanych przez nas samochodów kempingowych jest dostosowana do współczesnych wymagań klienta. Gwarantujemy najwyższy komfort i wygodę podczas podróży. Jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś na wakacje z rodziną, to najwyższy czas to zmienić!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kamper w czasach Pandemii

Z powodu licznych obostrzeń związanych z pandemią, wyjazdy wakacyjne znacząco zmieniły swój charakter. Obecnie, rzadziej jeździmy lub latamy do zatłoczonych kurortów, częściej planujemy urlop w bardziej odludnych miejscach,… albo w najgorszym wypadku zostajemy w domu. Korzystając z oferty naszej wypożyczalni Kamperów – nie musisz tracić urlopu z powodu ograniczeń. Nowoczesny i bezpieczny samochód z zabudową mieszkalną jest wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich pragnących wyjątkowych wakacji. Nie musisz planować swojej wyprawy na wiele tygodni do przodu, interesować się ofertą hoteli, pensjonatów, domów wypoczynkowych i innych miejsc noclegowych. Możesz jechać i nocować gdzie chcesz i z kim chcesz a jednocześnie cieszyć się hotelową wygodą w każdym miejscu, w którym zdecydujesz się zatrzymać. Nasze kampery gwarantują najwyższy komfort, wygodę i bezpieczeństwo podczas podróżowania.

Do Twojej dyspozycji mamy całą flotę nowoczesnych, dobrze wyposażonych samochodów kempingowych, w którym poczujesz się jak w domu albo dobrym hotelu. Nasze samochody mają wygodne łóżka, funkcjonalną kuchnię, komfortową łazienkę, wygodną i dobrze zaprojektowaną przestrzeń dzienną. W kamperze znajduje się duża  liczba schowków, skrytek i półek, w których bez trudu zmieścisz wszystkie swoje bagaże. Dodatkowo proponujemy Ci bagażnik na rowery, narty lub wózek dla dziecka. Każdy samochód jest wyposażony w klimatyzację (grzanie i chłodzenie) a bojler z ciepłą wodą pozwoli na rozgrzewający prysznic po trudach Twojej podróży.

Kwestie związane z Covidem traktujemy bardzo poważnie.

Przed każdym ponownym wynajmem gruntownie czyścimy cały pojazd, przeprowadzamy dokładną dezynfekcję i dodatkowo ozonowanie. Wynajmując kamper masz całkowitą pewność, że pojazd jest nie tylko świeży i gotowy do podróży, ale przede wszystkim bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich.